NASZE SUKCESY 2015/2016 PDF Drukuj Email

ROK SZKOLNY 2016/2017

25 XI –  Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "CAN YOU UNDERSTAND WHAT YOU'VE JUST READ?" dla  uczniów klas V i VI

I miejsce: Weronika Cherek 5d

II miejsce: Maksymilian Piętak 6c

III miejsce: Mateusz Stolc 5b

24 XI –  Szkolny konkurs plastyczno-techniczny "Sport gwarantem zdrowia"

Klasy I

I miejsce: Julia Breska 1a

II miejsce: Magdalena Stec 1a

III miejsce: Krystian Mielewski 1a

Klasy II

I miejsce: Luiza Maciąg 2f

II miejsce: Jakub Nagórski, Robert Szwarc, Marcin Wicki, Julia Łangowska 2b

III miejsce: Kacper Rus 2f

Klasy III

I miejsce: Natalia Buchholc, Oliwia Kruszyńska 3c

II miejsce: Kornelia Hendrich, Małgorzata Przytaska 3a

III miejsce: Klaudia Zatorska 3a

Klasy IV

I miejsce: Szymon Okrój 4b

II miejsce: Norbert Pałubicki 4b

III miejsce: Paulina Gnutek 4a

Klasy V

I miejsce: Iga Saj 5e

II miejsce: Karol Grochowski 5d

III miejsce: Oliwia Muller 5d

Klasy VI

I miejsce: Anna Kalkowska 6c

II miejsce: Marcelina Odia 6c

III miejsce: Szymon Piankowski 6d

17 XI –  Powiatowy konkurs plastyczny "Jedną mamy misję, zwalczamy razem niską emisję"

laureaci etapu szkolnego:

Wiktoria Prabucka 5c

Martyna Koczy 5a

Adrian Gnaciński 5c

Julia Bławat 5c

Igor Kreft 5c

Julia Fryźlewicz 5e

Jeremiasz Jendryczka 5c

Piotr Kapitkowski 6b

Amelia Dzwonkowska 6b

Oliwier Majewski 6b

Marie von Wysocki 4c

Jacob von Wysocki 4c

Dominika Thiel 4c

Marek Bielawski 4c

16 XI –  Szkolny  konkurs ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii" dla uczniów klas piątych

I miejsce: Joanna Litwin 5a

II miejsce: Julia Bławat 5c

III miejsce: Weronika Cherek 5d

14 XI –  Szkolny  konkurs ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii" dla uczniów klas czwartych

I miejsce: Laura Szczodrowska 4c

II miejsce: Wanesa Pawłowska 4a

III miejsce: Marta Młyńska 4b

10 XI –  Szkolny  konkurs plastyczny "Droga do Niepodległości"

klasy I - III

I miejsce: Oliwia Kruszyńska i Natalia Buchholc 3c

II miejsce: Seweryn Prabucki 2f

III miejsce: Jakub Kudelski 1a

wyróżnienie: Oliwia Urmańska i Aleksandra Bogdanowicz 2a

klasy IV- VI

I miejsce: Zuzanna Lamek 4b

II miejsce: Błażej Gdaniec 4a

III miejsce: Julia Czaplewska 4a

wyróżnienie: Matylda Muńska 5e i Milena Baran 4c

10 XI –  Szkolna akcja  „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” - zbiórka kasztanów, żołędzi, warzyw

i owoców

I miejsce: klasa 2d

II miejsce: klasa3c i 2b

III miejsce: klasa2c i 3a

 

9 XI – Wojewódzki Konkurs  z języka angielskiego dla klas IV - VI -etap szkolny

 

 

I miejsce: Weronika Cherek 5d

 

II miejsce: Dominik Cymanowski 6e

 

III miejsce:Maksymilian Piętak 6c

 

9 XI – XIX Szkolny Konkurs na „Najciekawszy Strój Historyczny”

Klasy IV – VI

I miejsce: Marie, Jacob 4c, Jonasz 2d, Samuel, Sara von Wysoccy

II miejsce: Marcelina Odia, Anna Kalkowska, Kacper Konsik 6c, Konrad Prabucki 6b, Wiktoria Prabucka 5c, Zofia Czecholewska 5d

III miejsce: Iga 5e i Igor 2d Saj

Wyróżnienia: Piotr Bogdanowicz 5b,

Agata, Julia, Adam Czaplewscy 4a

Klasy I – III

I miejsce: Anna, Marta Wojciechowskie 3a, Julia Gdaniec 2d

II miejsce: Patrycja Went i Sara Gleba 2e

III miejsce: Aleksandra Bogdanowicz 2a, Magdalena Stec, Maria Muńska 1a

5 XI-  III Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Starej Kiszewie

I miejsce: Anna Kalkowska 6c

3 XI-  Konkurs plastyczny dla uczniów klas trzecich  "Tajemnice różańca świętego"

I miejsce: Martyna Zblewska 3c

II miejsce: Oliwia Kruszyńska  3c

III miejsce: Antonina Szczęsna 3d

wyróżnienia: Wiktoria Szulist 3d, Helena Bykowska 3f, Weronika Stolc 3b

28 X-  Konkurs plastyczno-techniczny dla uczniów klas pierwszych "Pomysłowy różaniec"

I miejsce: Julia Breska 1a, Zofia Dysarz 1b, Kinga Świeczkoska 1c

II miejsce: Magdalena Stec 1a, Owen Pobłocki 1b, Nadia Bławat 1c

III miejsce: Maria Muńska 1a, Julia Szalewska 1b, Adam Bielawski 1c

26 X-  Konkurs plastyczny dla klas  IV pt: "Herb Skarszew"

I miejsce: Aleksy  Wałaszewski 4c

II miejsce: Amelia Jahnke 4a

III miejsce:Błażej Gdaniec 4a

wyróżnienie:Zuzanna Lamek 4b

26 X-  Wojewódzki Konkurs  z matematyki dla klas IV - VI -etap szkolny

I miejsce: Remigiusz Bąk 6d b

II miejsce: Dagmara Młyńska 6d, Konrad Prabucki 6b

III miejsce:Ewelina Głodek 6

 

20 X-  Konkurs plastyczno- fotograficzny OPP w Starogardzie Gdanskim " Krajobraz Kociewia - tradycje i współczesność" dla klas IV - VI -etap szkolny

do etapu powiatowego wytypowano prace: Kacpra Konsika 6c, Wiktorii Pysznik 6e, Bartłomieja Osowickiego 5d, Eryka Cieszyńskiego 5e

20 X-  Wojewódzki Konkurs języka polskiego dla klas IV - VI -etap szkolny

I miejsce: Dominik Cymanowski 6e, Ewelina Głodek 6b

II miejsce: Maksymilian Piętak 6c

III miejsce:Kacper Sugier 6d

19 X-  XLV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

III miejsce: Marta Wielgosz,Dorota Glazer, Patrycja Sikorska, Oliwia Kosznik, Klaudia Sikorska, Julia Szramke, Oliwia Donajska, Ramona Rogulska, Roksana Rogulska, Julia Szczodrowska, Julia Zelewska, Dominika Szlagowska, Laura Bylińska

IV miejsce: Krystian Kowalke, Krystian Szlagowski, Kacper Plata, Filip Nowakowski, Filip Bojanowski, Bartosz Urban, Filip Kowalski, Sajmon Zarach, Paweł Trzeźwiński, Jakub Stolz, Jan Trochowski, Marcin Szupienko, Marcel Małka

 12 X- Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

I miejsce: Marta Wielgosz,Dorota Glazer, Patrycja Sikorska, Oliwia Kosznik, Klaudia Sikorska, Julia Szramke, Oliwia Donajska, Ramona Rogulska, Roksana Rogulska, Julia Szczodrowska, Julia Zelewska, Dominika Szlagowska, Maja Kamyszek.

I miejsce: Krystian Kowalke, Krystian Szlagowski, Kacper Plata, Filip Nowakowski, Filip Bojanowski, Bartosz Urban, Filip Kowalski, Sajmon Zarach, Paweł Trzeźwiński, Jakub Stolz, Jan Trochowski, Marcin Szupienko

8 X  - Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do i ze szkoły”

I miejsce: Wiktoria Pysznik 6e          II miejsce: Paulina Gnutek 4a       III miejsce: Iga Saj 5e wyróżnienie: Bartosz Osowicki 5d, Błażej Gdaniec 4a

5 X  - Konkurs plastyczny  „Portret mojego nauczyciela”dla klas 0 - 3

I miejsce: Julia Breska 1a, Igor Saj 2d        

II miejsce: Kinga Grandzicka "0", Weronika Arlukiewicz 3c

III miejsce: Martyna Gołąbek 2c, Oliwia Hinc 3f

wyróżnienie: Dominika Ziegert 1a, Jakub Szlagowski 2a, Kornelia Hendrich 3a

4 X - Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych w klasyfikacji indywidualnej

I miejsce: Jakub Stolz 

4 X - Powiatowe Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych.

dziewczęta klasa IV  600 m:                                                                                                                                 III miejsce – Marta Wojciechowska, Dominika Szlagowska, Marta Wielgosz, Patrycja Sikorska, Roksana Thiel

dziewczęta klasy V- VI  800 m:  

II miejsceJulia Szczodrowska, Roksana Rogulska, Ramona Rogulska, Oliwia Donajska, Oliwia Kosznik, Julia Szzramke, Klaudia Sikorska.

chłopcy klasa IV 600 m:  

  V miejsce Marek Plichta, Adrian Pawella, Karol Ginter, Oskar Dąbrowski

chłopcy klasy V - VI 1000 m: 

I miejsce: Jakub Stolz, Paweł Trzeźwiński, Sajmon Zarach, Filip Bojanowski, Bartosz Urban,  Marcel Małka,  Filip Nowakowski, Kamil Szlagowski

26 IX - Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych.

dziewczęta 600 m:                                                                                                                                                    I miejsceJulia Szczodrowsk, Roksana Rogulska, Ramona Rogulska, Oliwia Donajska, Oliwia Kosznik, Julia Szzramke, Klaudia Sikorska, Patrycja Sikorska, Dorota Glazer, Maja Kamyszek,  Julia Zelewska, Zuzanna Lamek, Eliza Bielecka, Marta  Wielgosz, Dominika Kamyszek, Daria Sekutowska.

chłopcy 800 m:                                                                                                                                                          I miejsce: Jakub Stolz, Paweł Trzeźwiński, Sajmon Zarach, Filip Bojanowski, Adam Bruniecki, Marcel Małka, Jan Trochowski, Filip Nowakowski, Kacper Plata, Bartosz Urban, Daniel Szlagowski, Damian Szopiński, Karol Ginter, Adrian Gnaciński, Krystian Kowalke 

15 IX  - Szkolne Indywidualne Biegi Przełajowe

dziewczęta klasy IV:                                                                                                        

I miejsce: Laura Bylińska          II miejsce: Eliza Bielecka        III miejsce: Dominika Szlagowska

dziewczęta klasy V-VI:                                                                                                 

I miejsce – Julia Szczodrowska   II miejsce – Roksana Rogulska III miejsce – Ramona Rogulska

chłopcy klasy IV:          

I miejsce: Adam Buczkowski        II miejsce: Karol Ginter              III miejsce: Dawid Czaplewski

chłopcy klasy V-VI:                                                                                                  

I miejsce: Jakub Stolz     II miejsce: Paweł Trzeźwiński    III miejsce: Sajmon Zarach

20 IX  - Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe

dziewczęta klasy IV:                                                                                                          

I miejsce: Patrycja Sikorska, Eliza Bielecka, Zuzanna Lamek, Marta Wielgosz, Anna Butowska

indywidualnie dziewczęta klasy IV:               

I miejsce: Patrycja Sikorska

dziewczęta klasy V-VI:        

I miejsce – Julia Szczodrowska, Roksana Rogulska, Ramona Rogulska, Oliwia Donajska, Oliwia Kosznik, Klaudia Siokorska.

indywidualnie dziewczęta klasy V-VI:                                                                                                         

I miejsce: Julia Szczodrowska

chłopcy klasy IV:                                                                                                        

I miejsce: : Adam Buczkowski, Karol Ginter, Dawid Czaplewski, Adam Plichta, Kamil Wysocki, Bartosz Pugacewicz

indywidualnie chłopcy klasy IV:                                                                                                     

II miejsce: Karol Ginter

chłopcy klasy V-VI:                                                                                                        

I miejsce: Jakub Stolz, Paweł Trzeźwiński, Sajmon Zarach, Adam Bruniecki, Filip Bojanowski, Dawid Nowakowski

indywidualnie chłopcy klasy V-VI:                                                                                                        

 I miejsce: Jakub Stolz             II miejsce: Paweł Trzeźwiński            III miejsce: Sajmon Zarach

12 IX  - VIII Wojewódzkie Biegi Przełajowe ku czci Ofiar Martyrologii Pomordowanych
Mieszkańców Ziemi Kociewskiej

I miejsce: Paweł Trzeźwiński, Jakub Stolc, Filip Bojanowski, Adam Bruniecki, Filip Kowalski, Julia Szczodrowska, Ramona Rogulska, Roxana Rogulska, Oliwia Donajska, Oliwia Kosznik

12 IX  - Konkurs Wiedzy o Martyrologii  Mieszkańców Ziemi Skarszewskiej i Kociewia

II miejsce: Ewelina Głodek, Julia Bławat, Kacper Myśków

ROK SZKOLNY 2015/2016

20 czerwca - Szkolny Konkurs dla klas IV - VI "Najlepsza klasa"

 I miejsce: 4c

 II miejsce:6d

III miejsce: 5b

 

18 czerwca - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moda na kask rowerowy"

 III miejsce: Wiktoria Pysznik 6e

17 - 26 czerwca - Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Hiszpanii "Klub Sportowy Beniaminek 03" w Starogardzie Gdańskim

reprezentanci szkoły: Filip Bojanowski, Oliwier Majewski, Dawid Kościelny, Igor Sulewski, Maksymilian Piętak

16 czerwca - konkurs  talentów- Stowarzyszenie na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo koło w Skarszewach

I miejsce: Dominika Żywicka

16 czerwca - Szkolny Konkurs  na najlepiej czytającą klasę 

klasy I

 I miejsce: 1b

 II miejsce: 1c

III miejsce:1d

klasy II- III

 I miejsce: 2a

 II miejsce: 3c

III miejsce: 2g

klasy IV-VI

 I miejsce: 5c

 II miejsce: 4d

III miejsce: 5b

16 czerwca - Szkolny Konkurs  na najlepszego czytelnika

Laureaci: Gnutek Paulina 3a, Wojciechowska Anna 2a, Cichosz Sandra 2g, Orłowski Filip 2b, Toczek Antonina 2e, Went Agnieszka 2g, Gosz Sandra 3d, Magedanz Aleksander 2g, Sikorska Klaudia 5c, Wiśniewska Zofia 1f

16 czerwca - Szkolny Konkurs  na najpiękniejszy dzienniczek lektur

 I miejsce: Emilia Cieszyńska 2c

 II miejsce: Anna Wojciechowska 2a

III miejsce:Michał Went 2c

wyróżnienia: Oliwia Kruszyńska 2c, David Szreder 2a, Wiktoria Dajda 2f

14 czerwca - Szkolny Konkurs "Bezpieczne wakacje" w ramach Ogólnopolskiego Programu  "Bezpieczne wakacje"

 I miejsce: Julia Bławat 4c

 II miejsce: Bartosz Osowicki 4d

III miejsce: Edward Plichta 4c

10 VI - Szkolny Konkurs Wiedzy o świętym Janie Pawle II  dla uczniów klas czwartych

I miejsce: Michał Paukszta 4d

II miejsce: Julia Bławat 4c

III miejsce: Martyna Koczy 4c

10 VI - Szkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny dla uczniów klas piątych

I miejsce: Dominik Cymanowski 5e

II miejsce: Wiktor Walter 5a oraz Kacper Sugier 5d

III miejsce: Konrad Prabucki 5b oraz Maksymilian Piętak 5c

9 VI - XVIII  Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny  "W trosce  o nasze  bezpieczeństwo"  - etap powiatowy:

III miejsce: Wiktoria Gdaniec 6a

7 VI- Wielki Maraton Czytelniczy -patronat Pomorski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Gdańska

lauretki: Anna Wojciechowska 2a, Michalina Szalewska 3d, Weronika Cherek 4d, Michał Paukszta 4d

1 VI- II Szkolny Konkurs Talentów "Mam Talent":

KLASY I- III

I miejsce: Igor Saj 1d

II miejsce: Miłosz Bzichot 2e oraz Marta Wielgosz i Zofia Kotlewska 3d

III miejsce: Marta Wojciechowska 2a

wyróżnienia: Antonina Toczek 2e, Laura Szczodrowska 3c, Adrian Zwolennik 2e, Nikola Justa i Milena Baran 3c

KLASY IV- VI

I miejsce: Oliwia Wohlert 4b oraz Daria i Patrycja Aszyk z klas 1f i 5b

II miejsce: Wiktoria Zaturska 5e oraz Małgorzata Maza, Oliwia Donajska, Julia Kinder 5e

III miejsce: Dominika Syldatk 5b

18 - 31 V - Szkolny Konkurs Plastyczny "Skarszewy, uroczy zakątek"

laureaci: Adrian Gnaciński 4c, Jeremiasz Jendryczka 4c, Amelia Wysiecka 5e

30 V- Szkolny Konkurs Literacki "JAN PAWEŁ II W DZIECIĘCYCH SŁOWACH":

KLASY IV - V

I miejsce: Jeremiasz Jendryczka 4c

II miejsce: Piotr Kapitkowski 5c

III miejsce: Adrian Gnaciński 4c

25 V- Szkolny Konkurs Plastyczny "CO ZAWDZIĘCZAMY SŁUŻBOM MUNDUROWYM":

KLASY I - III

I miejsce: Klaudia Skwiot 1g, Wiktoria Kropidłowska 3b

II miejsce: Zuzanna Małecka 1a, Marcel Bielawski 3c

III miejsce: Partycja Went 1e

wyróżnienie: Amelia Magiera 1a

KLASY IV - VI

I miejsce: Wiktoria Pysznik 5e, Bartosz Zmura 6c

II miejsce: Piotr Gołąbek 6a, 

III miejsce: Anna Kalkowska 5c

wyróżnienie: Olimpia Fiał 4e, Michalina Muchowska 6a, Ines Cybulska 6b

21 V - VII Grand Prix Latino Cafe w sportowym tańcu towarzyskim

kateroria wiekowa 12-13 lat

I miejsce: Marcelina Odia i Kacper Konsik 5c

22 V- XIX Biegi Uliczne Im. Jana Kielasa

 

Kategoria I ( 2009,2010 )
Chłopcy:
1. Kacper Michałek 1d
2. Amadeusz Szwarc 2g
3. Igor Grabski 1e

 

Kategoria II ( 2006,2007,2008 )
Dziewczęta:
1. Patrycja Sikorska 4b

Kategoria III ( 2003,2004,2005 )
Chłopcy:
2. Paweł Kudelski 6d

18 V- Szkolny Konkurs Matematyczny"RACHMISTRZ KLAS IV - VI"

KLASY IV:

I miejsce: Julia Bławat 4c

II miejsce: Iga Saj 4e

III miejsce: Martyna Koczy 4c

KLASY V:

I miejsce: Kacper Myśków 5c

II miejsce: Kacper Sugier 5d

III miejsce: Julia Szczodrowska 5b

KLASY VI:

I miejsce: Aleksandra Siekierzyńska 6d

II miejsce: Oliwia Zabrocka 6a

III miejsce: Piotr Orlikowski 6c

16 V- Szkolny Konkurs Fotograficzny "WIOSNA"

I miejsce: Anna Kalkowska 5c

II miejsce: Julia Szczodrowska 5b

III miejsce: Karolina Makowska 5b

wyróżnienia: Mateusz Kamiński 5b, Małgorzata Olszewska 5d

15 V- VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza:

kat. wiekowa 12-13 

I miejsce: Marcelina Odia i Kacper Konsik

13 V- Szkolny Konkurs plastyczny "Wspomnienie o patronie szkoły - Janie Pawle II"

I miejsce: Amelia Burczyk 4d

II miejsce: Piotr Gołąbek 6a

III miejsce: Anna Kalkowska 5c, Wiktoria Pysznik 5e

wyróżnienia: Piotr Kapitkowski 5b, Jakub Bugajewski 4e, Marta Wiecka 6b, Olimpia Fiał 4e, Jakub Mański 4e

12 V- Powiatowy Festiwal Tańca:

II miejsce: Szkolny Zespół Cherleaderek: Weronika Dam, Ines Cybulska, Wiktoria Kinder, Bożena Sobisz, Marta Wiecka, Paulina Zielińska, Małgorzata Zielińska

12 V- Konkurs Czytelniczy na podstawie wskazanych legend i literatury dziecięcej:

laureaci: Marta Młyńska, Oliwia Szramke, Michalina Szalewska

11 V- Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "4"-boju LA dziewcząt i chłopców

II miejsce: Wiktoria Wielgosz, Weronika Sowińska, Wiktoria Bylińska, Agata Ordon, Laura Młyńska Julia Kellas

III miejsce: Paweł Kudelski, Dawid Kościelny, Paweł Trzeźwiński, Szymon Donajski, Patryk Bielawa, Tymoteusz Sprengel

9 V- Konkurs Plastyczny "Moda na kask rowerowy" - projekt kasku rowerowego                     - do województwa zakwalifikowało się 25 prac

 

III miejsce: Pysznik Wiktoria  5e

 

wyróżnienie: Monika Gołąbek  4c

9 V- Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "4"-boju LA dziewcząt i chłopców

I miejsce: Wiktoria Wielgosz, Weronika Sowińska, Wiktoria Bylińska, Agata Ordon, Laura Młyńska Julia Kellas

I miejsce: Paweł Kudelski, Dawid Kościelny, Paweł Trzeźwiński, Szymon Donajski, Patryk Bielawa, Tymoteusz Sprengel

6 V-  XI Konkurs Poezji o świętym Janie Pawle II

klasy IV:

I miejsce: Julia Fryźlewicz  4c

II miejsce: Nikola Stalke 4a

III miejsce: Bartłomiej Osowicki 4d

wyróżnienia: Amelia Kosznik 4b

klasy V:

I miejsce: Julia Kinder  5e

II miejsce: Konrad Prabucki 5b

III miejsce: Julia Szramke  5c

wyróżnienia: Laura Paszylk 5e

klasy VI:

I miejsce: Ines Cybulska 6b

II miejsce: Oliwia Zabrocka 6a

III miejsce: Dominika Kiedrowska 6d

wyróżnienia: Kinga Bielawska 6b

6 V- Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "4"-boju LA dziewcząt i chłopców

I miejsce: Wiktoria Wielgosz, Weronika Sowińska, Wiktoria Bylińska, Agata Ordon, Laura Młyńska Julia Kellas

I miejsce: Paweł Kudelski, Dawid Kościelny, Paweł Trzeźwiński, Szymon Donajski, Patryk Bielawa, Tymoteusz Sprengel

 

28 IV- Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2016 -  eliminacje powiatowe

 

III miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Ewelina Głodek 5b, Patrycja Aszyk 5b, Bartosz Zmura 6c, Fabian Starościk 6d

22 IV- Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych gminy Skarszewy zorganizowany przez Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne w Skarszewach

pt."Zaprojektuj ilustrację na ekotorbę"

I miejsce: Amelia Burczyk 4d

II miejsce: Wiktoria Wielgosz 6a

III miejsce: Wiktoria Gdaniec 6a

Kategoria "Ulubieniec fejsbukowiczów"

I miejsce: Samir Dajda 5e

21 IV- Wojewódzki Konkurs plastyczny "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych" - eliminacje szkolne

wyróżnione prace: Paulina Wąsewicz 6c, Piotr Gołąbek 6a, Piotr Orlikowski 6c, Małgorzata Maza 5e

21 IV- Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2016 -  eliminacje gminne

I miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Ewelina Głodek 5b, Patrycja Aszyk 5b, Bartosz Zmura 6c, Fabian Starościk 6d

19 IV- Szkolny konkurs  plastyczny dla uczniów klas I - III "Bohater owocowy

i warzywny"

wyróżnienia: Klara Brzoskowska 1c, Zofia Korpecka 1d, Marta Cybulska 1g, Anna Wojciechowska 2a, Filip Zalewski 2a, Jakub von Wysocki 3c

19 IV- Szkolny konkurs techniczny dla uczniów klas szóstych pod hasłem "Budujemy bezpieczny dom"

I miejsce: Bartosz Zmura 6c

II miejsce: praca zbiorowa: Aleksandra Dzwonkowska, Patrycja Plichta i Wiktoria Bogdanowicz 6c

III miejsce: Patryk Koska 6b

wyróżnienia: Marta Wiecka i Oliwia Żygowska 6b, Paulina Zielińska 6b, Olaf Knut 6b,

Róża Knut 6b

19 IV- Szkolny konkurs przyrodniczo-plastyczny pt.: "Życie na Ziemi"

I miejsce: Antonina Szczęsna 2d

II miejsce: Tymoteusz Sprengel 6a

III miejsce: Ewelina Głodek, Patrycja Aszyk 5b

wyróżnienia:Karolina Makowska i Julia Szczodrowska 5b,  Michalina Plumbaum i Klaudia Sikorska 5c, Dominika Syldatk 5b, Kacper Kupc 4c

15 IV- Szkolny konkurs przyrodniczo-ekologiczny dla uczniów klas szóstych

I miejsce: Bartosz Zmura 6c

II miejsce: Oliwia Zabrocka 6a

III miejsce: Piotr Hiller 6d

14 IV- MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS II - III "LUBICHOWSKIE ZMAGANIA Z MATEMATYKĄ 2016"

II miejsce: David Szreder 2a

 

13 IV- XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - eliminacje powiatowe

III miejsce: Wiktoria Gdaniec 6a

V miejsce: Amelia Burczyk 4d

11 IV- XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej-Eliminacje Rejonowe

wyróżnienie: Marie von Wysocki 3c

6 IV- XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej -Eliminacje Okręgowe

Klasy I- III:

I miejsce: Marie von Wysocki 3c

Klasy IV- VI:

I miejsce: Iga Saj 4e

4 IV-Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III

I miejsce z klas drugich: Dawid Szreder 2a

I miejsce z klas trzecich: Julia Grabowska 3c

Klasy IV - VI

I miejsce: Iga Saj 4e

III miejsce: Ines Cybulska 6b

24 III- Gminny Konkurs Plastyczny "Pisanka wielkanocna"

nasi laureaci:

klasy I - III

Oliwia Zielke 1c
Paulina Głodek 2f

klasy IV – VI:
- Wiktoria Pysznik 5e

22 III - XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" 

laureaci szkolnych eliminacji:  Amelia Burczyk 4d, Olimpia Fiał 4e, Wiktoria Gdaniec 6a, Iga Saj 4e, Piotr Gołąbek 6a

21 III - Szkolny Konkurs Plastyczny "Droga krzyżowa Pana Jezusa"

wyróżnienia: Marta Wojciechowska 2a, Zuzanna Gawlik 2b, Maciej Lerke 2c, Antonina Szczęsna 2d, Roksana Sowińska 2e, Paulina Głodek 2f, Dawid Dzwonkowski 2g

18 III - Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

lI miejsce: Maksymilian Lisiecki 6b

10 III - Szkolny Konkurs Plastyczny Dla Uczniów Klas Piątych pt. "Jan Paweł II - opiekun rodziny"

l miejsce: Nikodem Burczyk 5c

lI miejsce: Anna Kalkowska 5c

lII miejsce: Piotr Kapitkowski 5b

10 III - Szkolny Konkurs Polonistyczny Dla Uczniów Klas Piątych

l miejsce: Dominik Cymanowski 5e

lI miejsce: Ewena Głodek 5b

lII miejsce: Amelia Wysiecka 5e

10 III - XII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Na Pisankę Wielkanocną

laureaci szkolnych eliminacji:  Olimpia Fiał 4e, Oliwia Zabrocka 6a, Piotr Gołąbek 6a

10 III - XII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Na Dowolną Stację Drogi Krzyżowej

laureaci szkolnych eliminacji:  Olimpia Fiał 4e, Samir Dajda 5e, Amelia Dzwonkowska 5b

8 III  - Szkolny konkurs plastyczny dla klas I - III "Pisanka Wielkanocna"

l miejsce: Michał Makowski 1a i Paulina Głodek 2f

lI miejsce: Blanka Borowicka 1b i Marta Młyńska 3b

lII miejsce: Jakub i Robert Szlagowscy 1a

3 III  - III Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla klas III - etap szkolny

l miejsce:Wiktoria Kropidłowska 3b

1 III  - Gminny  konkurs plastyczny "Pisanka Wielkanocna"

laureaci szkolnych eliminacji: Paulina Wąsewicz 6c, Eryk Cieszyński 4e, Dominik Cymanowski 5e, Wiktoria Pysznik 5e, Zuzanna Okuniewska 5e, Oliwia Putkamer 5e,

Jakub Dzwonkowski 5e

 

12 II  - Szkolny konkurs literacko-poetycki " Moja bezpieczna szkoła"

I miejsce: Anna Kalkowska 5c

II miejsce: Robert Janikowski 3c

III miejsce: Anna Wojciechowska 2a


11 II  - Szkolny konkurs plastyczno-logopedyczny " Prawidłowa wymowa - ważna sprawa"

I miejsce: Weronika Sowińska 6a

II miejsce: Anna Kalkowska i Marcelina Odia 5c

III miejsce: Olimpia Fiał 4e

wyróżnienia:grupa wiekowa IV - VI : Julia Bławat 4c, Iga Saj 4e, Eryk CieSzyński 4e i Michał Paukszta 4d

klasy I - III

I miejsce: Seweryn Prabucki 1f

II miejsce: Sara Gleba 1e

III miejsce: Maria Pałbicka 1b

wyróżnienia: Filip Świeczkowski 1b, cała klasa 2c

11 II  - Szkolne Eliminacje XXXIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

I miejsce: Ines Cybulska 6b

II miejsce: Iga Saj 4e

wyróżnienia: Dominika Kiedrowska 6d, Laura Paszylk 5e, Kinga Bielawska 6b

10 II  - Szkolny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce:  Maksymilian Lisiecki 6b

II miejsce: Piotr Gołąbek 6a

III miejsce: Amelia Wysiecka 5e

9 II  - Konkurs dla uczniów klas I - III "Najlepsza klasa"

I miejsce:  2a

II miejsce: 3c

III miejsce: 1d

28 I  - Konkurs wiedzy o ruchu rowerowym dla klas IV-VI

I miejsce:  Konrad Prabucki 5b

II miejsce: Remigiusz Bąk 5d, Aleksandra Siekierzyńska 6d

III miejsce: Marcin Przytarski 4a, Maksymilian Piętak 5c, Bartosz Zmura 6c

28 I  - Konkurs recytatorski dla uczniów klas I - III na temat "Bezpiecznie poruszamy się na rowerze"

klasy I

I miejsce:  Oliwia Urmańska 1a

II miejsce: Weronika Klinkosz 1d

III miejsce: Oliwia Zielke 1c

 klasy II

I miejsce:  Antonina Toczek 2e

II miejsce: Marta Wojciechowska 2a

III miejsce: Wiktoria Szulist 2d

klasy III

I miejsce:  Marie i Jacob von Wysoccy 3c

II miejsce: Zofia Kotlewska 3d

III miejsce: Zuzanna Lamek 3b

25 I  - Konkursy czytelnicze "Najlepiej czytająca klasa" i "Najlepszy czytelnik" 

klasy I - III

I miejsce:  3c

II miejsce: 2b

III miejsce: 2a

klasy IV - VI

I miejsce:  5c

II miejsce: 4d

III miejsce: 5b

Najlepsi czytelnicy:

I miejsce:  Anna Wojciechowska 2a

II miejsce: Paulina Gutek 3a

III miejsce: Jakob von Wysocki

23 I  - Ogólnopolski Konkurs  Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych" 

udział:  Anna Wojciechowska 2a

21 I  - Szkolny Konkurs "Zbiórka baterii"

I miejsce:  Marta Czecholewska 2c

II miejsce:  Zofia Czecholewska 4d

III miejsce:  Anna Wojciechowska 2a

21 I  - Szkolny Konkurs "Zbiórka makulatury"

klasy I - III

I miejsce:  Dawid Ludka 3b

II miejsce:  Julia Tomczak 1d

III miejsce:  Klara Brzoskowska 1c

klasy IV - VI

I miejsce:  Zofia Latoszewska 5c

II miejsce:  Patryk Plutowski 4e

III miejsce:  Anna Kalkowska 5c

20 I  - Konkurs plastyczny  dla klas I - III"Moja Babcia - Mój dziadek" 

I miejsce:  Oliwia Zielke 1c, Marta Wojciechowska 2a, Michalina Szalewska 3d

II miejsce: Jan Glich 1d, Oliwia Hinz 2f, Julia Ksepka 3b

III miejsce: Blanka Borowicka 1b, Wiktoria Filan 2g, Martin Beling 3c

19 I  - Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

dziewczęta:

I miejsce: Wiktoria Szczodrowska,Wiktoria Bylińska,Agata Ordon Oliwia Gleba, Julia Kellas, Laura Młyńska, Aleksandra Dzwonkowska, Oliwia Zabrocka, Dominika Weyer, Jagoda Klatecka

chłopcy:

I miejsce: Paweł Trzeźwiński, Dawid Kościelny,Kacper Myśków, Kacper Sugier, Filip Bojanowski, Filip Kowalski, Dawid Ugowski, Mateusz Ugowski, Igor Sulewski, Wiktor Wolter

14 I  - OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER

II miejsce w województwie pomorskim, 57 w krajuAleksandra Siekierzyńska

XXXII  miejsce w województwie pomorskim, 869 w kraju – Maksymilian Piętak

15 I  - Konkurs ortograficzny dla uczniów klas drugich 

I miejsce:  Anna Wojciechowska 2a

II miejsce: Weronika Stolc 2b, Michał Gałązka 2c

III miejsce: Oliwia Hinc 2f

14 I  - OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY  NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY  MEDITEST

VII miejsce: Olaf Knut, Wiktor Bielawski, Aleksandra Siekierzyńska,

X miejsce: Wiktoria Gdaniec, Oliwia Zabrocka, Marta Wiecka, Konrad Prabucki,

XI miejsce: Piotr Gołąbek, Julia Kunowska, Michalina Muchowska,

XII- miejsce: Bartosz Zmura,

XIII miejsce - Dominika Weyer, Ewelina Głodek, Igor Koziński

7 I  - Konkurs plastyczny  "Żyj zdrowo będzie kolorowo" 

I miejsce:  Marta Wojciechowska 2a

II miejsce: Klaudia Zaturska 2a

III miejsce: Anna Wojciechowska 2a

wyóżnienie: praca zbiorowa 2c

22 XII  - Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową nagroda:  Oliwia Dobek 2f

21 XII - Szkolny Konkurs CHristmas Card

grupa wiekowa I - III

I miejsce:  Oliwia Urmańska 1a

II miejsce: Maciej Kiedrowski 1c

III miejsce: Amelia Magiera 1a i Luiza Maciąg 1f

grupa wiekowa I - III

I miejsce:  Iga Saj 4e

II miejsce: Joanna Litwin 4a

III miejsce: Wiktoria Pysznik 5e i Dominik Cymański 5e

18 XII  - Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini piłce siatkowej

dziewczęta:

I miejsce: Wiktoria Szczodrowska,Wiktoria Bylińska,Agata Ordon,Oliwia Gleba, Julia Kellas, Laura Młyńska, Aleksandra Dzwonkowska, Oliwia Zabrocka, Dominika Weyer, Jagoda Klatecka

chłopcy:

I miejsce: Paweł Trzeźwiński, Dawid Kościelny,Kacper Myśków, Kacper Sugier, Filip Bojanowski, Filip Kowalski, Dawid Ugowski, Mateusz Ugowski, Igor Sulewski, Wiktor Wolter

18 XII  - Konkurs na najsprawniejszego rowerzystę

klasy IV - dziewczęta

I miejsce:  Patrycja Sikorska

II miejsce: Nikola Stalke

III miejsce: Agata Hinz

  klasy IV - chłopcy

I miejsce:  Kacper Plata

II miejsce: Damian Kleishmidt

III miejsce: Marcin Przytarski

 klasy  V - dziewczęta

I miejsce:  Michalina Plumbaum 

II miejsce: Roksana Rogulska

III miejsce: Małgorzata Maza

klasy V - chłopcy

I miejsce:  Dawid Kościelny

II miejsce: Paweł Trzeźwiński

III miejsce: Kacper Sugier

 klasy  VI - dziewczęta

 I miejsce:  Weronika Sowińska 

 II miejsce: Oliwia Zabrocka

III miejsce: Wiktoria Szczodrowska 

 klasy VI - chłopcy

I miejsce:  Kamil Lemke

II miejsce: Tymoteusz Sprengel

III miejsce: Szymon Donajski

15 XII  - Szkolny konkurs  "Świąteczno - ekologiczny wystrój sali"

 I miejsce: sala nr 2, sala nr 10

 II miejsce: sala nr 4, sala nr 14

III miejsce: sala nr 9, sala nr 16

15 XII  - Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Niebo w kolorze - spotkanie z zorzą polarną" etap szkolny

autorzy prac wytypowanych do kolejnego etapu: Olimpia Fiał 4c, Dominik Cymanowski 5e, Wiktoria Gdaniec 6a, Piotr Gołąbek 6a, Iga Saj 4e

 14 XII  - Szkolny konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

 I miejsce: Oliwia Urmańska 1a

 II miejsce: Oliwia  Dobek 2f

 III miejsce: Maja Szulc 2e

 wyróżnienia: Marcelina Paszylk 3c

14 XII  - Szkolny konkurs na najciekawszy Kalendarz Adwentowy

I miejsce: Róża Pliszka 4c, Wiktoria Gdaniec 6a

II miejsce: Oliwia Zabrocka, Weronika Sowińska 6a, Dawid Friedrich 6d 

III miejsce: Karol Grochowski 4d, Ines Cybulska, Marta Wiecka 6b, Wiktoria Pysznik 5e

wyróżnienia: Amelia Sierputowska 6d, Amelia Burczyk 4d, Zuzanna Zimna 5d

14 XII  - Szkolny konkurs "Świetlicowy Konkurs Kolęd"

I miejsce: Zuzanna Gawlik, Kinga Chmielecka, Magda Stolc

Sandra Stobba, Marta Wielgosz, Natalia Buchholc

Martyna Gostomska

II miejsce: Alan Glich, Kacper Leszka, Patryk Kowalski

Sara Glich, Maksymilian Cylka

III miejsce: Agata Dera, Wiktoria Fijał, Weronika Stolc

Michał Szwistenberg, Paweł Cyrzan, Jakub Gawin

8 XII  - Szkolny konkurs na najpiękniejszy karmnik i budkę lęgową

klasy I - III

 I miejsce: Błażej Gdaniec 3a, Julia Smykowska 3c

 II miejsce: Kornelia Smolak 1g, Zuzanna Pokorska 1c

 III miejsce: Igor Grabski 1e, Luiza Maciąg 1f, Milena Baran 3c

 wyróżnienia: Antonina Szczęsna 2d, Oliwia Zielke 1c, Alicja Mańska 1g, Brajan Michalski 1c, Filip Świeczkowski 1b

klasy IV - VI

 I miejsce: Oliwia Donajska 5e, Michał Bartosiak 5d

 II miejsce: Wiktoria Zaturska 5e, Nikola Piepiórka 4a

 III miejsce: Wiktoria Lemke 6a, Wiktoria Pysznik 5e

 wyróżnienia: Marcelina Paszylk 3c, Laura Paszylk 5e, Julia Fryźlewicz 4c

 2 XII  - Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego English High Flier

reprezentacja szkoły: Igor Sulewski 5a, Konrad Prabucki 5b, Maksymilian Piętak 5c, Kacper Sugier 5d, Michalina Muchowska, Piotr Gołąbek 6a, Oliwia Żygowska, Olaf Knut 6b, Oliwia Glaba, Piotr Orlikowski 6c, Aleksandra Siekierzyńska, Grzegorz Żurek 6d

30 XI  - Konkurs na najciekawszy znaczek odblaskowy

klasy I-III

I miejsce: Michalina Szalewska 3d

wyróżnienia: Filip Świeczkowski 1b, Julia Lonn 2a, Norbert Pałubicki 3b, Amelia Mąkosa 3c

klasy IV-VI

I miejsce: Anna Kalkowska 5c

wyróżnienia: Marcin Przytarski 4a, Piotr Gołąbek 6a, Kamil Lemke 6a

12 XI  - Szkolny konkurs ortograficzny klas szóstych "Mistrz ortografii"

 I miejsce: Oliwia Zabrocka 6a

 II miejsce: Oliwia Żygowska 6b

 III miejsce: Aleksandra Siekierzyńska 6d

 10 XI  - Gminny konkurs na najciekawsze zdjęcie z „Widowiska sztuki światła i dźwięku”

II miejsce - Szymon Okrój 3b
III miejsce - Bartłomiej Osowicki  4d

10 XI  - Szkolny konkurs ortograficzny klas czwartych "Mistrz ortografii"

 I miejsce: Michał Paukszta 4d

 II miejsce: Julia Fryźlewicz 4c

 III miejsce: Martyna Koczy 4c

10 XI  - Konkurs na najpiękniejszy strój historyczny

grupa wiekowa I - III

I miejsce:  Maria, Samuel, Jonasz, Jacob von Wysoccy

II miejsce: Anna Wojciechowska 2a

III miejsce: Milena Baran, Marcel Bielawski, Nadia Rogalewska

wyróżnienia: Patrycja Went, Aleksandra Bogdanowicz, Amelia Magiera

grupa wiekowa IV - VI

I miejsce:  Anna Kalkowska, Marcelina Odia, Kacper Konsik

II miejsce: Iga Saj 4e, Igor Saj 1d

III miejsce: Agata Rezmer, Wiktoria Bogdanowicz,Bartosz Zmura, Nikodem Netkowski, Wiktor Bielawski 6c

wyróżnienie: Piotr Bogdanowicz

8 XI  - Drugi  Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Starej Kiszewie

kategoria pieśń - soliści

I miejsce: Anna Wojciechowska 2a

29 X  - Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

chłopcy:

II miejsce: Patryk Bielawa, Paweł Wencel

4 XI  - Szkolny konkurs ortograficzny klas piątych "Mistrz ortografii"

 I miejsce: Amelia Wysiecka 5e

 II miejsce: Kacper Myśków 5c

 III miejsce: Oliwier  Majewski 5b

29 X  - Szkolny konkurs "Najpiękniejszy różaniec"

 I miejsce: Igor Saj 1d

 II miejsce: Magdalena Sąsiadek 1b

 III miejsce: Luiza Maciąg 1f

wyróżnienia: Nadia Miksza 1, Jakub Fischer 1e, Robert Szwarc 1b

29 X  - Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

chłopcy:

I miejsce: Patryk Bielawa, Paweł Wencel

dziewczęta:

III miejsce: Weronika Sowińska, Laura Młyńska

26 X  - Szkolny konkurs plastyczny "Herb Skarszew"

I miejsce: Matylda Muńska 4e, Iga Saj 4e

II miejsce: Kacper Piekarz 4d, Kacper Bielski 4c

III miejsce: Milena Baran 3c, Julia Fryźlewicz 4c

wyróżnienie: Aleksy Wałaszewski 3c

23 X  - Wojewódzkie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

dziewczęta: 

 II  miejsce: Julia Kiellas,Julia Szramke, Wiktoria Bylińska,Wiktoria Wielgosz, Patrycja Sikorska, Laura Młyńska, Ramona Rogulska, Roksana Rogulska,  Klaudia Sikorska, Wiktoria Szczodrowska,  Agata Ordon,   Weronika Sowińska

19 X  - Szkolny konkurs na plakat promujący jazdę na rowerze

  grupa wiekowa I - III

I miejsce: Nikola Kowalska 3a

II miejsce: Maria Pałubicka 1b, Julia Tomczak 1d

III miejsce: Oliwia Urmańska 1a

wyróżnienie: Julia Gdaniec 1d

grupa wiekowa IV - VI

I miejsce: Piotr Orlikowski 6c

II miejsce: Piotr Gołąbek 6a

III miejsce: Wiktoria Gdaniec 6a

wyróżnienie: Julia Fryźlewicz 4c, Amelia Burczyk 4d

19 X  - Szkolny konkurs "Kompozycja z warzyw i owoców" 

I miejsce: Nadia Muller  1b

II miejsce: Magdalena Stolc 2b

III miejsce: Michał Gałązka 2c

wyróżnienie: Zosia Urban 1f, Julia Skuza 1f, Emilia Cieszyńska 2c, Adam buczkowski 3a

16 X  - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

dziewczęta:

I miejsce: Julia Kiellas,Julia Szramke, Wiktoria Bylińska,Wiktoria Wielgosz, Patrycja Sikorska, Laura Młyńska, Ramona Rogulska, Roksana Rogulska,  Klaudia Sikorska, Wiktoria Szczodrowska,  Agata Ordon,   Weronika Sowińska

chłopcy:

I miejsce: Kamil Lemke, Tymoteusz Sprengel, Patryk Bielawa, Paweł Trzeźwiński, Dawid Kościelny, Filip Bojanowski, Maksymilian Piętak, Marcel Małka, Szymon Donajski, Seweryn Dembiński, Kacper Plata, Patryk Wrosz, Filip Kowalski

9 X  - Gminne Igrzyska w Unihokeju dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

dziewczęta:

I miejsce: Wiktoria Szczodrowska,  Wiktoria Bylińska, Laura Młyńska, Julia Kiellas, Agata Ordon,  Weronika Gdaniec, Wiktoria Kinder, Julia Kunowska, Karolina Wielgosz

chłopcy:

III miejsce: Tymoteusz Sprengel, Paweł Trzeźwiński, Kamil Lemke,Patryk Bielawa,  Seweryn Dembiński, Dawid Kościelny, Szymon Donajski

 7 X  - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

 dziewczęta:

 II miejsce:  Weronika Sowińska

 chłopcy:

 V miejsce: Kamil Lemke

1 X  - Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

dziewczęta:

I miejsce: RamonaRogulska, Roksana Rogulska, Karolina Wielgosz,  Agata Ordon,Patrycja Sikorska, Wiktoria Wielgosz, Wiktoria Bylińska, Laura Młyńska, Weronika Sowińska, Wiktoria Szczodrowska, Julia Szramke, Julia Kiellas, Małgorzata Maza, Oliwia Dunajska

 chłopcy:

 I miejsce: Kamil Lemke,Patryk Bielawa, Paweł Trzeźwiński, Dawid Kościelny, Filip Bojanowski, Maksymilian Piętak, Wiktor Bielawski, Marcel Małka, Szymon Donajski, Seweryn Dmbiński, Kacper Plata, Patryk Wrosz

 30 IX  - Szkolny konkurs plastyczny "Moja Bezpieczna droga do i ze szkoły"  dla klas I - III

 I miejsce: Misza Wałaszewski  1c

II miejsce: Wiktoria Dajda 2f, Jakub Tyborczyk 2e

III miejsce: Emilia Cieszyńska 2c, Amelia Magiera 1a

30 IX  - Szkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do i ze szkoły" dla klas IV - VI

I miejsce: Amelia Burczyk 4d

II miejsce: Bartosz Zmura  6c

III miejsce: Dominik Cymanowski 5e

wyróżnienie: Bartek Ossowski 4d, Joanna Litwin 4a, Michał Paukszta 4d

24 IX  - Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

dziewczęta:

I miejsce: Weronika Sowińska

II miejsce: Wiktoria Szczodrowska

III miejsce: Wiktoria Wielgosz

 chłopcy:

 I miejsce: Tymoteusz Sprengel

 II miejsce: Kacper Ronowski

 III miejsce: Paweł Trzeźwiński

11 IX  - VII Wojewódzkie Biegi Przełajowe ku czci Ofiar Martyrologii Pomordowanych
Mieszkańców Ziemi Kociewskiej

I miejsce: Patryk Bielawa, Kamil Lemke, Paweł Trzeźwiński, Tymoteusz Sprengel, Agata Ordon,

Wiktoria Bylińska, Laura Młyńska, Weronika Sowińska

11 IX  - Konkurs Wiedzy o Martyrologii  Mieszkańców Ziemi Skarszewskiej i Kociewia

II miejsce: Julia Burczyk, Oliwia Gleba, Dominika Wejer

 


klasy drugie:

I miejsce: Marta Młyńska i Dawid Ludka 2b

II miejsce: Laura Szczodrowska i Marcel Bielawski 2c

III miejsce: Paulina Gnutek i Szymon Watowski 2e

 

klasy trzecie:

I miejsce:Weronika Cherek i Michał Paukszta 3d

II miejsce:Gracjan Trun i Joanna Litwin 3a oraz Iga Saj i Matylda Muńska 3e

III miejsce: Martyna Koczy i Julia Bławat 3c

17 I -  IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK
"Kolandy Lólków Naszych"

II miejsce: Zofia Kotlewska 2d

16 I -  Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas  I - III "LAURKA DLA MOICH DZIADKÓW"

klasy pierwsze:
I miejsce: Michał Went 1c

II miejsce: Wiktoria Dajda 1f

III miejsce: Adrian Zwolennik 1e

klasy drugie:
I miejsce:Julia Grabowska 2c

II miejsce: Błażej Gdaniec 2a

III miejsce: Martin Beling 2e

klasy trzecie:
I miejsce: Eryk Cieszyński 3e

II miejsce: Martyna Koczy 3c

III miejsce: Agata Hinz3d

 

15 I -  Szkolny Konkurs Literacki  dla klas IV - VI "Jan Paweł II w dziecięcych słowach"

 
I miejsce: Agata Rezmer 5c

II miejsce: Piotr Orlikowski 5c

III miejsce: Wiktoria Mejger 5a

 

10 I -  Ogólnopolski  Konkurs z języka angielskiego  English High Flier Jersz Łowcy Talentów

 

I miejsce w województwie: Oskar Zadurski 6e

IV miejsce w województwie: Aleksandra Siekierzyńska 5d , Jessika  Szreder 6c

 

V miejsce w województwie: Angelika Kos 6a

 



22  XII - Gminny Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową i stroik świąteczny

w kategorii szopka

wyróżnienie: Michalina Muchowska 5a

17  XII -  Szkolny Konkurs Plastyczno - Techniczny dla uczniów klas II-V "Szopka Betlejemska"
I miejsce: Jakub Kobrzyński 5a

II miejsce: Wiktoria Lemke 5a

III miejsce: Amelia Jahnke 2a

wyróżnienia: K. Lemke 5a, W. Gdaniec 5a, B. Gdaniec 2a

17  XII -  Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas II-V "Najpiękniejsza Kartka
Bożonarodzeniowa"
I miejsce: Kacper Piekarz 3d

II miejsce: Piotr Orlikowski 5c

III miejsce: Małgorzata Golińska 4c


16  XII -  Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini - siatkówce

I miejsce dziewczęta: Martyna Sulewska, Nikola Gajewska, Julia Redzimska, Jessica Szreder,
Julia Kiellas, Paulina Kiedrowska, Wiktoria Okuniewska, Agata Urban, Karolina Gadziejewska

I miejsce chłopcy: Jakub Lachowicz, Arek Lubecki, Filip Krygiel, Kamil Sikorski, Jakub Dzwonkowski,
Maciej Szramke, Michał Stalke, Błażej Jędrzejewski, Michał Ciemiński

16  XII -  Szkolny Konkurs Zbiórki Makulatury

klasy I - III

I miejsce: Patryk Plutowski 3e -214,8kg

II miejsce: Iga Saj 3e - 184,6kg    

III miejsce: Wiktoria Kropidłowska 2b- 128,6kg

IV miejsce: Roksana Kowalke 1c- 121,7kg

 

klasy IV- VI

 

I miejsce: Anna Kalkowska 4c- 97,9kg

 

II miejsce: Agnieszka Pietrzak 6c-33kg   

 

III miejsce: Zuzanna Zimna 4d-25,2kg
Wyniki klas:

I miejsce: 3c-242,4kg

II miejsce: 4b- 89,4kg

III miejsce: 1a- 30,2kg


12  XII -  Szkolny Konkurs  na najpiękniejszy "Świąteczno - ekologiczny wystrój sali"

wyróżnienia: sala nr 10 (klasy 1c i  3b)         sala nr23 (klasy 6c,6d)     sala nr 16 (klasy 4e, 6e)  
sala nr 17 (klasa 6a)

 

10  XII -  Szkolny Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową i stroik
świąteczny dla klas I - III

w kategorii szopka

I miejsce: Marcelina Paszylk 2c

II miejsce: Sandra Zeleska 1e       

III miejsce: Patryk Janik 2a

 

w kategorii stroik

 

I miejsce: Nikola Justka i Milena Baran 2c oraz Bartłomiej Ossowicki 3d

 

II miejsce: Julia Grabowska 2c oraz Laura Bylińska 2e   

III miejsce: Nikola Piepiórka 3d oraz Maria Szczodrowska 2d

8  XII -  Szkolny Konkurs  o tytuł Mistrza  Warcabów

I miejsce: Michał  Łangowski 1a

II miejsce: Kacper Leszka 1b

III miejsce: Miłosz Bzichot 1e

2  XII -  Szkolny Konkurs "Karmniki i budki lęgowe"

klasy I - III

I miejsce: Oliwia Hinz 1f

II miejsce: Julia Smykowska 2c, Michalina Szalewska 2e

III miejsce: Martyna Koczy 3c, Aleksy Wałaszewski 2e, Martyna Selonka 1e

Wyróżnienia: Paulina Zwara, Błażej Gdaniec 2e, sandra Gosz 2e, Nikola Starościk 1e

 

klasy IV- VI

 

I miejsce: bartosz Zmura 5c

 

II miejsce: Oliwia Donajska 4e

 

 

III miejsce: Maksymilian Piętak 4c

Wyróżnienia: Wiktoria Gdaniec 5a, Nikodem Burczyk 4c, Wiktoria Redzimska 4d

1  XII -  II Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla klas III - etap szkolny 

I miejsce: Weronika Cherek 3d

II miejsce: Martyna Koczy 3c

28 XI -  Szkolny Konkurs  Ortograficzny Klas  Czwartych 

I miejsce: Dominik Cymanowski 4e

II miejsce: Amelia Wysiecka  4e

III miejsce: Dominika  Syldatk 4b

27 XI -  Szkolny Konkurs  Fotograficzny "Jestem widoczny na drodze" 

I miejsce: Angelika Kos 6a, Patryk Plutowski 3e, Dominik Cymanowski 4e, Milena Baran 2c

25 XI -  Szkolny Konkurs  Piosenki Świetlicowej 

I miejsce: Wiktoria Grębska 3a

II miejsce: Martyna Gostomska, Magda Stolc 1b

III miejsce: Natalia Buchholc, Weronika Arlukiewicz 1c

19 XI -  Szkolny Konkurs  Ortograficzny Klas Szóstych 

I miejsce: Wiktoria Drawska 6b

II miejsce: Martyna Świeczkowska 6c

I miejsce: Vanessa Witkowska 6d

17 XI -  Szkolny Konkurs  Ortograficzny Klas Piątych 

I miejsce: Oliwia Żygowska  5b

II miejsce: Oliwia Gleba  5c

I miejsce: Aleksandra Siekierzyńska  5d

 

15 XI -  VII Wojewódzki  Konkurs Piosenki Patriotycznej w Gdyni

 

wyróżnienie: Ines Cybulska 5b

 

8 XI -  I Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Starej Kiszewie

 

klasy I - III

wyróżnienie: Julia Groenke  3b

 

klasy IV - VI

 

II miejsce: Ines Cybulska 5b

 

III miejsce: Nikola Gajewska 6b

7 XI -  XVII Szkolny Konkurs "Najciekawszy strój historyczny"

grupa wiekowa I - III

I miejsce: Jakub, Marie, Jonasz von Wysoccy

II miejsce: Milena Baran 2c

III miejsce:Joanna Litwin, Oliwia Darsznik 3a

grupa wiekowa IV - VI 

I miejsce: Laura Mlyńska, Oliwia Gleba 5c

II miejsce: Anna Kalkowska, Marcelina Odia, Kacper Konsik 4c, Julia Szczodrowska 4b

III miejsce: Małgorzata Olszewska, Dagmara Młyńska, Zuzanna Zimna 4d

31X -  Szkolny Konkurs  Plastyczny dla uczniów klas drugich "Maryja - Matka Boga,

Matka moja" 

Uczniowie wyróżnieni:

2a- Błażej Gdaniec, Nikola Kowalska

2b- Aleksy Derra, Szymon Okrój

2c- Marie von Wysocka, Dominika Wicka

2d- Zofia Kotlewska, Wiktor Skuza

2e- Bartosz Reszczyński, Aleksy Wałaszewski

31X -  Szkolny Konkurs  dla uczniów klas pierwszych "Najpiękniejszy różaniec"

Uczniowie wyróżnieni:

1a- Małgorzata Przytarska, Anna Wojciechowska

1b- Zuzanna Gawlik, Kacper Leszka

1c- Michał Gałązka, Maciej Lerke

1d- Julia Beling, Antonina Szczęsna

1e- Miłosz Bzichot, Roksana Sowińska

1f- Weronika Kulas, Mateusz Plutowski

1g- Dawid Dzwonkowski, Wiktoria Filan

22X -  Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju 

dziewczęta:

I miejsce: Wiktoria Okuniewska, Natalia Glińska, Marta Gacek, Martyna Sulewska, Angelika Kos,
Julia Kiellas, Beata Kiedrowska, Dominika Friedrich

chłopcy:

II miejsce: Błażej Jażdżewski, Arkadiusz Lubecki, Kamil Sikorski, Kazimierz Hildebrandt, Maciej Szramke,
Maksymilian Kowalke, Michał Stalke, Filip Kregiel, Oskar Went


2X -  Konkurs plastyczny dla klas I-III "Jestem bezpieczny w drodze do szkoły"

klasy pierwsze

I miejsce: Julia Beling 1d

II miejsce: Natalia Buchholc 1c

III miejsce:  Małgorzata Przytarska 1a

 

klasy drugie

 

I miejsce: Dominika Wicka  2c

II miejsce: Marta Szczodrowska 2d

III miejsce:  Magda Kobus 2b

 

klasy trzecie

 

I miejsce: Eryk Cieszyński 3e

 

II miejsce: Weronika Cherek 3d

III miejsce:  Alicja Sprengel 3a

 

wyróżnienie:  Bartek  Osowicki 3d



 

7 X -  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
dziewcząt i chłopców

 

II miejsce:

Julia Kiellas, Weronika Wielgosz, Wiktoria Świątek, Klaudia Sikorska, Weronika Sowińska, Daria Malinowska,
Laura Młyńska, Wiktoria Bylińska, Jessica Szreder, Wiktoria Okuniewska, Julia Szramke, Wiktoria Zimna

II miejsce:

Patryk Bielawa, Maksymilian Piętak, Kamil Wencel, Błażej Jędrzejewski, Mateusz Wielgosz, Jakub Lachowicz,
Kamil Lemke, Kamil Sikorski, Arkadiusz Lubecki, Filip Krygiel, Adam Ordon

 

 1X -  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
dziewcząt i chłopców

III miejsce:Wiktoria Okuniewska

II miejsce:Arkadiusz Lubecki

30 IX -  Szkolny Konkurs plastyczny "Jestem bezpiecznym uczestnikiem
ruchu drogowego"

I miejsce: Anna Kalkowska 4c, Oliwia  Szulc 6c                                                                                   
II miejsce: Weronika Dam 5b,  Martyna Świeczkowska 6c

III miejsce: Marcelina Odia 4c, Oliwia  Donajska 4e

wyróżnienie:Martyna  Sulewska  6b

29 IX - Gminne Igrzyska  Młodzieży Szkolnej
w  Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół  Podstawowych

I miejsce:

Julia Kiellas, Weronika Wielgosz, Paulina Kiedrowska, Klaudia Sikorska, Weronika Sowińska,
Daria Malinowska, Laura Młyńska, Wiktoria Bylińska, Jessica Szreder, Wiktoria Okuniewska

 

I miejsce:

Patryk Bielawa, Maksymilian Piętak, Jan Trochowski, Kamil Wencel, Błażej Jędrzejewski,
Mateusz Wielgosz, Jakub Lachowicz, Kamil Lemke, Kamil Sikorski, Arkadiusz Lubecki

17 IX -  Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

Dziewczęta:

I miejsce: Wiktoria Okuniewska

II miejsce: Wiktoria Bylińska

III miejsce: Laura Młyńska

IV miejsce: Klaudia Sikorska

V miejsce: Jessica Szreder

VIII miejsce: Weronika Wielgosz

 

Chłopcy:

I miejsce: Arkadiusz Lubecki

III miejsce: Patryk Bielawa

V miejsce: Kamil Wencel

VII miejsce: Filip Krygiel

VIII miejsce: Kamil Sikorski

16 IX -  Szkolne Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców klas IV - VI

Dziewczęta kl. IV:

I miejsce: Klaudia Sikorska

II miejsce: Julia Szramke

III miejsce: Oliwia Kosznik

Chłopcy kl. IV:

I miejsce: Dawid Kościelny

II miejsce: Maksymilian Piętak

III miejsce: Jan Trochowski

Dziewczęta kl. V- VI:

I miejsce: Wiktoria Okuniewska

II miejsce: Laura Młyńska

III miejsce: Jessica Szreder

Chłopcy kl. V- VI:

I miejsce: Arkadiusz Lubecki

II miejsce: Kamil Lemke

III miejsce: Filip Krygiel

12 IX  – VI REGIONALNE BIEGI PRZEŁAJOWE  DLA UPAMIĘTNIENIA
MARTYROLOGII  
MIESZKAŃCÓW ZIEMI SKARSZEWSKIEJ

 I miejsce sztafeta w składzie: Adrian Czapiewski 6e, Kamil Sikorski 6c,
Filip Kregiel 6a, Arek Lubecki 6c, Wiktoria Okuniewska 6b,
Wiktoria Szczodrowska 5c, Jessica Szreder 6c, Daria Malinowska 6d


 





ROK SZKOLNY 2013/2014


24 czerwca -  Podsumowanie Konkursu zbiórki zużytych  baterii

klasy I - III

I miejsce: Zofia Czecholewska  2d

II miejsce: Anna Kalkowska3c

III miejsce: Robert Janikowski 1c

 

klasy IV - VI

I miejsce: Paweł  Machaliński 5e

II miejsce: Maja Dmochowska 5d

II miejsce: Anna Stolc 5c

24 czerwca -  Podsumowanie Konkursu zbiórki zużytych tonerów

klasy I - III

I miejsce: Maria Szczodrowska 1d

II miejsce: Weronika Cherek  2d

III miejsce: Nikodem Burczyk 3c

24 czerwca -  Podsumowanie Konkursu zbiórki makulatury

klasy I - III

I miejsce: Zofia  Latoszewska 3c (1308,2kg)

II miejsce: Anna Kalkowska  3c (843,6 kg)

III miejsce: Wiktoria  Kropidłowska 1b (301,4 kg)

klasy IV - VI

I miejsce: Paulina Wąsewicz 4c (316,4 kg)

II miejsce: Wiktoria Świątek 5e (129,4 kg)

II miejsce: Dominika Dorawa 5e (120,7 kg)

Zespoły klasowe:

I miejsce: 2c

II miejsce: 6a

II miejsce: 1a

23 czerwca -  Konkurs na najpiękniejszy dzienniczek lektur

I miejsce: Wiktoria Pysznik 3e

II miejsce: Zuzanna Okuniewskab 3e

III miejsce: Klaudia Gronalewska 3b


14 czerwca -  Wojewódzki Konkurs Piosenki o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

II nagroda: Oliwia Olszewska - oddział przedszkolny

12 czerwca -  Konkurs plastyczny "Bezpieczny wypoczynek nad wodą"- etap szkolny

 

do etapu gminnego zakwalifikowali się:]

Łukasz Panasiuk 5b                                                                                                                            Maja Jażdżewska 6c                                                                                                                          Agata Urban 5d                                                                                                                                 Karol Szlagowski 5a                                                                                                                            Julia Wiecka 6c

3 czerwca -  Szkolne Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

klasy III dziewczęta:

I miejsce: Julia Szramke

II miejsce: Agata Czyżewska

III miejsce: Patrycja Jaszewska

klasy III chłopcy:

 

I miejsce: Maksymilian Piętak

 

II miejsce: Jan Trochowski

III miejsce: Marcel Małka

klay IV - VI dziewczęta:

 

 

I miejsce: Wiktoria Okuniewska

 

II miejsce: Wiktoria Szczodrowska

III miejsce: Nikola Gajewska

 

klay IV - VI chłopcy:

 

 

I miejsce: Arek Lubecki

 

 

II miejsce: Adrian Czapiewski

 

III miejsce: Filip Krygiel


23  maja -  Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny "Kangur"

wyróżnienia: Aleksandra Siekierzyńska  4d, Nikodem Netkowski 4c, Julia Wiecka

23  maja -  XXIV Regionalny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej pn. "Ulubiona postać z książki"

wyróżnienie: Lidia Cyrzan 6b, Wiktoria Dworaczek 4a

 

22  maja -  II Wiosenny Przeglad Piosenki "Śpiewam, bo lubię"- GOK i BP w Skarszewach

II miejsce: Ines Cybulska 4b i Dominika Kiedrowska 4d

22  maja -  XXXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

I miejsce: Amelia Cybulska 6c

 

21  maja - Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w "4 - boju LA" dziewcząt i chłopców

 

II miejsce: Julia Walaszczyk, Emilia Niemykin, Wiktoria Okuniewska, Aleksandra Czyżewska, Zuzanna Pawella, Maja Jażdżewska, Julia Wiecka


17  maja -  Wojewódzki Konkurs Uczniów Klas V "Matematyka i przyroda"

udział: Wiktoria Okuniewska 5b, Angelika Kos 5a, Bartłomiej  Bagiński 5a

17  maja -  "Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Obsługi Szkół i Przedszkoli" 

lI miejsce: Marysia  Woźny, Zosia Lamek, Ola Czyżeska, Julia Wiecka, Maja Jażdżewska, Julia Walaszczyk, Zuzia Pawella, Martyna Sulewska

 

16 maja -   Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "4-boju"
dziewcząt i chłopców

 I miejsce dziewczęta: Julia Walaszczyk, Emilia Niemykin, Aleksandra Czyżewska, Julia Wiecka,
Maja Jażdżewska,  Paulina Szupienko,
Wiktoria Okuniewska, Zofia Lamek, Zuzanna Pawella

II miejsce chłopcy: Tomasz Brzoskowski, Karol Czaplewski, Krystian Sokołowski, Dawid Datta,
Arkadiusz Lubecki, 
Szymon Styp - Rekowski

 

13 maja -   Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "5" piłkarskich

 

II miejsce: Arkadiusz Pietrzak, Szymon Kossobucki, Michał Stalke, Maksymilian Kowalke, Kamil Sikorski,
Karol Wiklandt, Szymon Styp-Rekowski, Rafał Szczęsny


9  maja -  XXIV Regionalny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej
"Ulubiona Postać z Książki" 

laureaci etapu szkolnego: Magda Brzoskowska, Nikodem Netkowski, Bartosz Zmura, Wiktoria Drawska,
Daria Tyborczyk, Julia Braun, Piotr Orlikowski, Dominika Friedrich, Łukasz Panasiuk, Wiktoria Zielińska,
Weronika Wielgosz, Weronika Baran, Oscar Went, Kamil Sikorski, Kistowska Paulina, Anna Stolc, Lidia Cyrzan

 

8 maja -   Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "4-boju" dziewcząt i chłopców

 

I miejsce dziewczęta: Julia Walaszczyk, Emilia Niemykin, Aleksandra Czyżewska, Julia Wiecka,
Maja Jażdżewska,  Paulina Szupienko,
Wiktoria Okuniewska, Zofia Lamek, Zuzanna Pawella

I miejsce chłopcy: Tomasz Brzoskowski, Karol Czaplewski, Krystian Sokołowski, Dawid Datta,
Arkadiusz Lubecki, 
Szymon Styp - Rekowski


7 maja -   Powiatowy Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 

VII miejsce: Adrian Aszyk 5e, Wojciech Spierewka 5d, Jessica Szreder 5c, Dominika Friedrich 5b

 

30 kwietnia -   Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "5" piłkarskich

I miejsce: Arkadiusz Pietrzak, Szymon Kossobucki, Michał Stalke, Maksymilian Kowalke, Kamil Sikorski,
Karol Wiklandt, Szymon Styp-Rekowski, Rafał Szczęsny

30 kwietnia -   Szkolny Konkurs Plastyczny "Rodzina oczami dziecka"

laureraci konkursu: Martyna Świeczkowska 5c, Piotr Gołąbek 4a, Piotr Orlikowski 4c, Aleksandra Czyżewska 6c,
Ines Cubulska 4b, Maja Jażdżewska 6c, Julia Redzimska 5b, Oliwia Szulc 5c, Natalia Maza 5e,
Agnieszka Kruszyńska 5e, Jessica Szreder 5c, Weronika Baran 6b, Amelia Cybulska 6c

28 kwietnia -   Szkolny Konkurs Czytelniczy

laureraci konkursu: Dominik Cymanowski 3e, Klaudia Sikorska 3c, Amelia Wysiecka 3a

16 kwietnia -   Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz" klas IV - VI

klasy IV                                  

I miejsce: Oliwia Zabrocka 4a

II miejsce: Patryk Koska 4b

III miejsce: Grzegorz Żurek 4d

 

klasy V                                  

 

I miejsce: Vanessa Witkowska 5d

II miejsce: Maciej Szramke 5b

III miejsce: Martyna Świeczkowska 5c

 

klasy VI                                  

 

I miejsce: Julia Wiecka 6c

II miejsce: Martyna Żygowska 6b

III miejsce: Maja Jażdżewska 6c, Szymon Kossobucki 6a

 

16 kwietnia -   Szkolny Konkurs "Zbiórka makulatury"

klasy I - III

I miejsce: Anna Kalkowska 3c (356,2kg)

II miejsce: Weronika Went 2a (92 kg)

III miejsce: Mateusz Stolc 2b (88 kg)

klasy IV - VI

I miejsce: Paulina Wąsewicz 4c (215,7 kg)

II miejsce: Karolina Gadziejewska 5e (62,2 kg)

II miejsce: Olaf Knut 4b (53,9kg)

16 kwietnia -   Konkurs plastyczny "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych
gospodarstwach rolnych

laureaci etapu szkolnego:  Paulina Kistowska 5a, Maja Jażdżewska 6c, Norbert Jahnke 6a, Oliwia Zabrocka 4a

16 kwietnia -  Gminny Konkurs Wielkanocny  na najpiękniejszą palmę
i stroik wielkanocny

kategoria stroik

I miejsce: Kamil Lemke  4a
II miejsce: Michał Paukszta 2d                                                                                                                       
III miejsce: Wiktoria Zimna 5d                                                                                                        
wyróżnienie:
Julia Zych 5e Julia Zawadka 2b


15 kwietnia - X Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

nagroda: Maja Jażdżewska 6c


14 kwietnia - Konkurs Plastyczny "Papież - miłośnik przyrody, czystej planety"

 

I miejsce: Anna Kwiatkowska 0II, Aleksandra Czyżewska 6c

 

II miejsce: Julia Grabowska 1c, Maja Jażdżewska 6c

 

III miejsce: Nadia Roman 1e, Kamila Sadowska 6d

 

wyróżnienia: Korneliusz Janeczek 4a, Olimpia Fiał 2e, Daniel Orłowski 2e, Dominika Rzeska 2e

 

11 kwietnia- Konkurs wiedzy o baśniach braci Grimm
I miejsce: Aleksandra Siekierzyńska 4d
II miejsce: Nikodem Netkowski 4c                                                                                                                 
III miejsce: Piotr Orlikowski 4c                                                                                                         
wyróżnienie:
Amelia Sierputowska 4d

                                                                                                                                                                                                                                                

9 kwietnia - Gminny Turniej BRD

I miejsce: Dominika Friedrich 5b, Jessica  Szreder 5c, Adrian Aszyk 5e  Wojciech Spierewka 5d    

7 kwietnia - Rejonowe  Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w Mini - koszykówce 
dziewcząt i chłopców

 

III miejsce dziewczęta: Julia Walaszczyk, Julia Wiecka, Maria Woźny, Maja Jażdżewska, Aleksandra Czyżewska,
Wiktoria Łangowska, Zuzanna Pawella, Dominika Gasiewicz, Nikola Zwara,
Wiktoria Okuniewska,
Martyna Sulewska
III miejsce chłopcy: Arkadiusz Pietrzak, Jonasz Trawicki, Kacper Kwiatkowski, Dawid Datta,
Andrzej Brzoskowski, Marcin Bykowski, Szymon Styp - Rekowski, Michał Burczyk, Łukasz Sulewski,
Rafał Szczęsny


5 kwietnia- XXXI Bieg Szpęgawski Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza

w kategorii klas V-VI

V miejsce:Wiktoria Okuniewska 6d 
VII miejsce
: Dominika Gasiewicz 6b 
XVIII miejsce
: Aleksandra Czyżewska 6c

3 kwietnia- Konkurs wiedzy o ruchu drogowym - eliminacje szkolne

I miejsce: Adrian Aszyk 5e

II miejsce: Dominika Friedrich 5b

III miejsce: Wojciech Spierewka 5d

IV miejsce: Jessica  Szreder 5c


3 kwietnia- IX Szkolny konkurs recytatorski poezji o Janie Pawle II 

klasy IV:

I miejsce: Oliwia Zabrocka 4a

II miejsce: Dominika Kiedrowska 4d

III miejsce: Nikodem Netkowski 4c 

klasy V:

I miejsce: Klaudia Panikowska 5c

II miejsce: Wiktoria Hoffmann 5a

III miejsce: Karolina Gadziejewska 5e 

klasy  VI:

I miejsce: Lidia Cyrzan 6b

II miejsce: Aurelia Szultka 6b

III miejsce: Amelia Cybulska 6c 

1 kwietnia – Szkolny Konkurs Plastyczny „Koszyczek wielkanocny”

Grupy przedszkolne:
I miejsce: Oliwia Went – 0/II                                                                                                                      
wyróżnienie: Agata Zawadka – 0/I

Klasy pierwsze:
I miejsce: Martin Beling 1e                                                                                                                                  
II miejsce: Maciej Sikorski 1c                                                                                                                     IIImiejsce: 
MaksymilianMostowy1b                                                                                                                                    
wyróżnienie: Wiktoria Kropidłowska 1b

Klasy drugie:
I miejsce: Michał Paukszta 2d                                                                                                                            
II miejsce:
Patrycja Kinder 2b                                                                                                                        
III miejsce: Igor Kreft  2c                                                                                                                         

Klasy trzecie:
I miejsce: Julia Kinder 3e                                                                                                                       
II miejsce: Roksana Rogulska 3e                                                                                                              
III miejsce: 
Mateusz Ronkowski  3e                                                                                                                                   

31 marca - X Ogólnopolski Kociewski Konkurs na pisankę wielkanocną

laureaci etapu szkolnego: Michalina Muchowska 4a, Wiktoria Sowińska 4a, Weronika Wielgosz 5c,
Piotr Gołąbek 4a, Maja Jażdżewska 6c

 

28 marca - Szkolny Konkurs Czytelniczy

I miejsce: Dominika Rynio 5e

II miejsce: Beata Kiedrowska 5c

III miejsce: Agnieszka Pietrzak 5c

26 marca - Rejonowe Eliminacje XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego
Poezji Polskiej

I miejsce w kategorii dzieci starszych: Amelia Cybulska 6c

 

26 marca - Półfinał Wojewódzki Siatkarskiego Turnieju "Kinder+Sport" 
dla "4" dziewcząt


 

VII miejsce: zespół I z 6c: Woźny Maria , Wiecka Julia, Walaszczyk Julia, Pawella Zuzannaz 

 

XI miejsce: zespół II z 6c: Czyżewska Aleksandra, Jażdżewska Maja, Szupienko Paulina, Lamek Zosia

 

19 marca - Półfinał Wojewódzki Siatkarskiego Turnieju "Kinder+Sport" 
dla "3" dziewcząt


 

udział: zespół I z 5b: Sulewska Martyna, Gajewska Nikola, Okuniewska Wiktoria



19 marca - Gminne Mistrzostwa w Mini - koszykówce Szkół Podstawowych
dziewcząt i chłopców


I miejsce dziewczęta: Julia Walaszczyk, Maria Wiecka, Zuzanna Pawella, Paulina Szupienko, Maja Jażdżewska,
Aleksandra Czyżewska, Wiktoria Łangowska, NIkola Zwara, Dominika Gasiewicz

I miejsce chłopcy: Arkadiusz Pietrzak, Jonasz Trawicki, Kacper Kwiatkowski, Dawid Datta,
Szymon Styp - Rekowski, Marcin Bykowski, Mateusz Plichta, Krystian Literski, Andrzej Brzoskowski,
Szymon Sulewski

17 marca -III edycja konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Mam 6 lat"

- Mam 6 lat i jestem aktywny 

Szkoła Finalistą Pomorskiej Gali

17 marca -Okręgowe Eliminacje XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

grupa wiekowa I - III

I miejsce  : Julia Fryźlewicz 2c

grupa wiekowa IV- VI

I miejsce  : Amelia  Cybulska 6c

17 marca -Wojewódzki  Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych

FINALISTKA : Amelia Cybulska 6c 


14 marca- V Wojewódzki Turniej Przyrodniczo - Ekologiczny

IV miejsce: Martyna Żygowska, Jakub Bzichot, Łukasz Panasiuk

10 marca- Szkolny etap XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie"

I  miejsce- Lidia Cyrzan 6b

II miejsce- Wiktoria Drawska 5b

III miejsce- Marta Gacek 5b

 

28 lutego- Szkolny konkurs plastyczno - techniczny "Nasi mali przyjaciele"

klasy 0 - III:

I miejsce: Dominika Wiecka 1c, Oliwia Darsznik 2a

II miejsce: Matylda Muńska 2e

III miejsce:  Damian Fiał 1e

 

wyróżnienia: Laura Szczodrowska 1c, Bartosz Urban 3a

klasy IV - VI:

I miejsce: Maja Jażdżewska 6c, Aleksandra Czyżewska 6c, Krystian Groenke 5c

II miejsce: Agnieszka Pietrzak 5c

III miejsce: Amelia Cybulska  6c

 

wyróżnienia: Daria Tyborczyk 6d, Kamila Sadowska 6d


 

28 lutego- XXXVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
"Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce (reprezentant do etapu gminnego) : Karolina Gadziejewska Ve

20 lutego- Szkolne Eliminacje do XXXI Wojewódzkiego Konkursu
Recytatorskiego Poezji Dla Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów

Reprezentacja szkoły: Weronika Cherek 2d, Julia Fryźlewicz 2c

 

17 lutego- Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV - VI

 

I miejsce : Amelia Cybulska 6c

II miejsce: Martyna Żygowska 6b

wyróżnienia: Lidia Cyrzan 6b, Wiktoria Świątek 5e, Dominika Kistowska 4d


14 lutego- IV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny dla uczniów
klas III i IV szkół podstawowych

nasi reprezentanci: Kacper Myśków 3c, Igor Koziński 4b 

4 lutego- XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
English High Flier

II miejsce w Polsce,  I w województwie pomorskim  - Wanessa Witkowska 5d

VII miejsce w województwie pomorskim - Jakub Dzwonkowski 5d

 

3 lutego-Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny "Czysty i wesoły chodzę do szkoły"

laureaci - grupa wiekowa I - III

 

15 stycznia- Szkolny konkurs plastyczny „Za co kocham babcię i dziadka”

 

Klasy pierwsze:

I miejsce : Nikola Justa 1c

II miejsce: Marie von Wysocki 1c

III miejsce: Damian Fiał 1e

Wyróżnienie: Nadia Roman 1e, Milena Baran 1b

Klasy drugie:

I miejsce : Michał Paukszta 2d

II miejsce: Jakub Mański 2e

III miejsce: Agata Hinz 2d

 

Klasy trzecie:

 

I miejsce : Patrycja Aszyk 3b

 

II miejsce: Anna Kalkowska 3c

III miejsce: Wiktoria Redzimska 3d

wyróżnienie: Kamil Kunowski 3d, Ewelina Głodek 3b

14 stycznia - Szkolny konkurs na najlepiej czytającą klasę

grupa wiekowa 1-3:

I miejsce -klasa 2d

II miejsce -klasa 2b

III miejsce -klasa 2c

grupa wiekowa 4-6:

I miejsce -klasa 4c

II miejsce -klasa 5a

III miejsce -klasa 5d

Najlepsi czytelnicy w szkole: Kinga Masa 1a, Maciej Kiedrowski 2d, Oliwia Wohlert 2b, Oliwia Muller 2d,
Julia Grabowska 1c, Przemysław Litwin 5a

10 stycznia - Ogólnopolski konkurs wiedzy o zdrowiu i jego ochronie

III miejsce w Polsce - Bartosz Marszałek 5c

IV miejsce: Martyna Żygowska 6b

17 grudnia - Szkolny Konkurs "Świąteczno-ekologiczny wystrój sali lekcyjnej"

laureaci:

sala nr 7, sala nr 12 i biblioteka szkolna

13 grudnia - Szkolne Eliminacje IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy
Przyrodniczo- Ekologicznej

laureaci etapu szkolnego: Kacper Myśków 3c, Konrad Prabucki 3b, Igor Koziński 4b, Nikodem Netkowski 4c,
Michalina Muchowska 4a

13 grudnia - Ogólnopolski Konkurs "Twój niezbędnik higieniczny" 

uczesniczyło 166 uczniów z klas I - III, wszyscy wykonali pracę "Czysty i wesoły chodzę do szkoły"// wiersz,
praca plastyczna 

13 grudnia - Szkolny Konkurs JINGLE BELL na najładniejszą kartkę świąteczną  
i życzenia w języku angielskim

klasy I - III:

I miejsce: Nikodem Burczyk 3c

II miejsce: Anna Kalkowska 3c

III miejsce: Julia Szramke 3c i Gracjan Thrun 2a

klasy IV - VI:

I miejsce: Laura Młyńska 4c

II miejsce: Patrycja Plichta 4c

III miejsce: Maja Jażdżewska 6d

12 grudnia - Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini- Siatkówce dziewcząt  
i chłopców

 

I miejsce dziewczęta : Maria Woźny, Julia Wiecka, Julia Walaszczyk, Zofia Lamek, Zuzanna Pawella,
Aleksandra Czyżewska, Paulina Szupienko, Maja Jażdżewska, Karolina Jaszewska, Nikola Gajewska,
Martyna Sulewska, Wiktoria Okuniewska

 

I miejsce chłopcy: Rafał Szczęsny, Jonasz Trawicki, Dawid Datta, Szymon Kossobucki, Kacper Kwiatkowski,
Arkadiusz Pietrzak, Marcin Bykowski, Krystian Literski

 

10 grudnia - Szkolny Konkurs plastyczno - techniczny na najpiękniejszą kartkę
bożonarodzeniową dla klas I - III

klasy pierwsze:

I miejsce: Laura Szczodrowska 1c

II miejsce: Nadia Roman 1e

III miejsce: Maria Szczodrowska 1d

klasy drugie:

I miejsce: Kacper Piekarz 2d

II miejsce: Nikodem Stolz 2e

III miejsce: Martyna Koczy 2c

klasy trzecie:

I miejsce: Kamil Kunowski 3d

wyróżnienia: Gracjan Thrun 2a, Karol Guciński 2b, Nikodem Burczyk 3c

10 grudnia - Szkolna akcja charytatywna „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”

wyróżnienia i nagrody: klasa Ib i klasa 5b

9 grudnia - Szkolny Konkurs Fotograficzny  "Już jesień"

I miejsce: Krystian Groenke 5c

II miejsce: Anna Kalkowska 3c

III miejsce: Jakub Pawłowski 5a

6 grudnia - Szkolny Konkurs  techniczny "Kalendarz adwentowy"

I miejsce: Karolina Gadziejewska 5e

II miejsce: Kamil Sikorski 5c, Dominik Dorawa 5e, Aurelia Szultka 6b

III miejsce: Oliwia Szulc i Jessica Szreder 5c, Beata Kiedrowska 5c, Wiktoria Łangowska 6d

wyróżnienia: Dominika Kiedrowska 4d, Ola Siekierzyńska 4d, Oliwia Zabrocka 4a,

Wiktoria Świątek 5e

2 grudnia - Szkolny Konkurs  techniczny "Najbardziej pomysłowy karmnik
lub budka lęgowa"

klasy 0-III

I miejsce: Jacob i Marie von Wysocki 1c

II miejsce: Michalina Szalewska 1e

III miejsce: Nicola Piepiórka 2d

wyróżnienia: Kacper Bielawski 2c, WIktor i Marcel Bielawscy 4c i 1c, Igor Kreft 2c, 

Patryk i Szymon Bietka 2e i 4d, Wiktoria Pysznik 3c, Błażej Gdaniec 1a

 

klasy IV-VI

 

I miejsce: Wiktoria Lemke 4a

 

II miejsce: Agata Rezmer 4c

 

III miejsce: Jakub Lerke 5b

 

wyróżnienia: Piotr Gołąbek i Kamil Lemke 4a, Wiktoria Gdaniec 4a,                           
Amelia Bednarska 5a, Michalina Muchowska 4a


29 listopada - Szkolny Konkurs  Wiedzy o Oszczędzaniu dla klas pierwszych

I miejsce: klasa 1a

II miejsce: klasa 1c

III miejsce: klasa 1b

 

28 listopada -

Wojewódzki  Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych
- etap szkolny

 

I miejsce: Amelia Cybulska 6c

II miejsce: Julia Wiecka 6c

III miejsce: Zofia Lamek 6c

 IV miejsce: Filip Czyżewski 6d 

27 listopada - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

II miejsce chłopcy: Łukasz Thiel, Krystian Sokołowski

III miejsce dziewczęta: Dagmara Kurecka, Julia Wiecka

27 listopada - Szkolny Konkurs Ortograficzny  dla uczniów klas trzecich
"Mistrz Ortografii"

I miejsce: Dominika Syldatk 3b

II miejsce: Amelia Wysiecka 3a

III miejsce: Kacper Myśków 3c

27 listopada - Szkolny Konkurs Ortograficzny  dla uczniów klas czwartych
"Mistrz Ortografii"

I miejsce: Oliwia Zabrocka 4a

II miejsce: Aleksandra Siekierzyńska 4d

III miejsce: Michalina Muchowska 4a

25 listopada - Szkolny Konkurs Ortograficzny  dla uczniów klas piątych
"Mistrz Ortografii"

I miejsce: Kacper Literski 5e

II miejsce: Vanessa Witkowska 5d

III miejsce: Martyna Świeczkowska 5c

25 listopada - Szkolny Konkurs Ortograficzny  dla uczniów klas szóstych
"Mistrz Ortografii"

I miejsce: Martyna Żygowska 6b

II miejsce: Zofia  Lamek 6c

III miejsce: Paulina Ordon 6d

22 listopada - Wojewódzki  Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół
podstawowych - etap szkolny

I miejsce: Martyna Żygowska 6b

II miejsce: Wiktoria Base 6a, Jacek Kranicki 6a, Julia Wiecka 6c, Klaudia Kranicka 6d

III miejsce: Adam Ordon 5a, Aurelia Szultka 6b, Amelia Cybulska 6c, Paulina Ordon 6d

IV miejsce: Aleksandra Siekierzyńska 4d, Piotr Orlikowski 4c

15 listopada - XVI Szkolny Konkurs Na Najciekawszy Strój Historyczny

klasy I - III

I miejsce: Anna Kalkowska 3c, Marcelina Odia 3c, Maksymilian Cylwik 3b

II miejsce: Matylda Mańska, Iga Saj, Nikodem Stolz, Daniel Orłowski 2e

II miejsce: Oliwia Fiał 2e

III miejsce: Marie Von Wysocka, Jacob Von Wysocki 1c

III miejsce: Laura szczodrowska 1c

III miejsce: Nadia Rogalewska 1a

 klasy IV - VI

 I miejsce: Michał Burczyk 6b

II miejsce: Agata Rezmer, Bartosz Zmura 4c

 II miejsce: Róża i Olaf Knut 4b

II miejsce:Oliwia Gleba, Laura Młyńska 4c

 III miejsce:Amelia Bednarska, Weronika Kleischmidt, Wiktoria Hoffmamm 5a

III miejsce: Paweł Kudelski 4d

13 listopada - Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
Dziewcząt i Chłopców
szkół podstawowych i gimnazjalnych

I miejsce dziewczęta: Dagmara Kurecka, Julia Wiecka

I miejsce chłopcy: Łukasz Thiel, Krystian Sokołowski

13 listopada - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i jego ochronie "Meditest"

 

13 listopada - Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla klas I  - III

 

klasy I:

Oliwia Szramke 1a, Dawid Ludka 1b, Marcel Bielawski 1c, Zofia Kotlewska 1d, Damian Fiał 1e

klasy II:

Marcin Przytarski 2a, Karol Guciński 2b, Wiktoria Prabucka 2c, Karol Grochowski 2d, Eryk Cieszyński 2e

klasy III

I miejsce: Julia Szczodrowska i Konrad Prabucki 3b, Kacper Sugier i Wanesa Kaszewska 3d,
Dominik Cymanowski i Julia Kinder 3e

 

II miejsce: Kacper Myśków i Mateusz Kamiński 3c

III miejsce: Maksymilian Piętak i Igor Sulewski 3a

12 listopada - Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

IV miejsce dziewczęta:Wiktoria Okuniewska, Maria Woźny, Julia Wiecka, Zuzanna Pawella, Nikola Gajewska,
Paulina Szupienko, Paulina Kiedrowska, Aleksandra Czyżewska, Maja Jażdżewswka, Martyna Sulewska,
Marta Gacek, Beata Kiedrowska, Natalia Glińska

5 listopada - Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym 
Dziewcząt i Chłopców

I miejsce dziewczęta:Julia Wiecka, Dagmara Kurecka

I miejsce chłopcy:Krystian Sokołowski, Łukasz Thiel

30 października  -  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Szkół Podstawowych
Dziewcząt i Chłopców

I miejsce dziewczęta:Wiktoria Okuniewska, Paulina Szupienko, Maria Woźny, Julia Wiecka, Nikola Gajewska,
Paulina Kiedrowska, Marta Gacek, Beata Kiedrowska, Natalia Glińska, Maja Jażdżewska,  Zuzanna Pawella,
Aleksandra Czyżewska, Martyna Sulewska

29 października  - Konkurs plastyczny :"Bądź wolny jak ptak, precz uzależnieniom"

laureaci etapu szkolnego: Matyna Sulewska, Weronika Baran, Kamila Butowska, Agata Gnacińska, Kamil Lemke,
Michalina Muchowska, Piotr Orlikowski, Lidia Cyrzan, Marta Gacek, Julia Zych, Zuzanna Wohlert,
Vanessa Tyssarczyk

24 października  - Finał Wojewódzki  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych
Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

V miejsce: Łukasz Thiel, Rafał Szczęsny, Karol Czaplewski, Karol Wiklandt, Dawid Datta, Kamil Sikorski,
Krystian Sokołowski, Arkadiusz Lubecki, Tomasz Brzoskowski, Filip Krygiel, Mateusz Wielgosz

23 października -Szkolny konkurs plastyczny "Maskotka szkoły"

I miejce - Michał Burczyk 6b - projekt "Sówka mądra główka"

22 października  - Gminne Mistrzostwa w Unihokeju Szkół Podstawowych
Dziewcząt i Chłopców

I miejsce dziewczęta:Wiktoria Okuniewska, Paulina Szupienko, Maria Woźny, Julia Wiecka, Nikola Gajewska,
Paulina Kiedrowska, Marta Gacek, Beata Kiedrowska, Natalia Glińska,
Maja Jażdżewska,  Zuzanna Pawella

IV miejsce chłopcy:Michał Stalke,Oskar Went, Maks Kowalke, Bartek Sikorski, Dawid Plichta, Maciej Szramke,
Szymon Styp - Rekowski

Motocross MASTER KIDS FINAŁ POLSKI - wyścigi klasy MX50

I miejce - SAJMON ZARACH - uczeń klasy IIId

16 października -Dzkolny Konkurs "Kompozycja z warzyw i owoców"

 

Wyróżnienia: Nikola Burczyk - 2e, Daniel Szlagowski - 3a, Wiktoria Pysznik - 3e

9 października -Podsumowanie Szkolnego konkursu Plastycznego "Znam Zasady
Zdrowego Stylu Życia"

laureatami konkursu są wszyscy uczniowie naszej szkoły

8 października -Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  Sztafetowych
Biegach Przełajowych

II miejsce:Maja Jażdżewska, Zofia Lamek, Nikola Gajewska, Izabela Kosznicka, Maria Woźny,
Aleksandra Czyżewska, Wiktoria Okuniewska, Zuzanna Pawella, Dominika Gasiewicz, Emilia Niemykin,
Wiktoria Szczodrowska

 

I miejsce: Łukasz Thiel, Rafał Szczęsny, Karol Czaplewski, Karol Wiklandt, Dawid Datta, Kamil Sikorski,
Krystian Sokołowski,
Arkadiusz Lubecki, Tomasz Brzoskowski, Filip Krygiel, Adrian Czapiewski

 

4 października -Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

II miejsce:Szymon Kossobucki, Norbert Jahnke, Jacek Kranicki, Dominika Rynio

2 października -Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Dziewcząt i Chłopców

II miejsce: Dominika Gasiewicz 6b

V miejsce: Rafał Szczęsny 6b


26 września -Szkolny konkurs plastyczny "Jestem bezpiecznym uczestnikiem
ruchu drogowego"

PRZEDSZKOLAKI

I miejsce: Wiktoria Dajda

Wyróżnienie: Weronika Kulas

KLASY PIERWSZE

I miejsce: Zofia Kotlewska 1d

II miejsce; Amelia Mąkosa 1c

III miejsce: Marta Młyńska 1b

Wyróżnienie: Amelia Jahnke 1e

KLASY DRUGIE

I miejsce: Weronika Cherek 2d

II miejsce: Wiktoria Prabucka 2c

III miejsce: Joanna Litwin 2a

Wyróżnienie: Iga Saj 2e

KLASY TRZECIE

I miejsce: Samir Dajda 3e

II miejsce: Julia Czerwonka 3d

III miejsce: Nikodem Burczyk 3c

Wyróżnienie: Agata Czyżewska 3c

KLASY CZWARTE

I miejsce: Wiktoria Gdaniec 4a

II miejsce: Weronika Dam 4b

III miejsce: Tymoteusz Sprengel 4a

Wyróżnienie: Piotr Orlikowski 4c

KLASY PIĄTE

I miejsce: Kacper Żygowski 5a

II miejsce: Monika Hiller 5e

III miejsce: Adam Ordon 5a

KLASY SZÓSTE

I miejsce: Lidia Cyrzan 6b

II miejsce: Michał Burczyk 6b

III miejsce: Maja Jażdżewska 6c

23 września -Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach
Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

I miejsce: Maja Jażdżewska, Zofia Lamek, Nikola Gajewska, Izabela Kosznicka, Maria Woźny, Aleksandra Czyżewska,
Wiktoria Okuniewska, Zuzanna Pawella, Dominika Gasiewicz, Emilia Niemykin

I miejsce: Łukasz Thiel, Rafał Szczęsny, Karol Czaplewski, Karol Wiklandt, Dawid Datta, Kamil Sikorski,
Krystian Sokołowski, Arkadiusz Lubecki, Tomasz Brzoskowski, Filip Krygiel

 

18 września -Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych
Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

II miejsce: Wiktoria Okuniewska

 

III miejsce: Zuzanna Pawella

 

II miejsce: Łukasz Thiel

 

III miejsce: Rafał Szczęsny


17 września -Rejonowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Donalda Tuska

IV miejsce: Adrian Czaplewski, Błażej Jędrzejewski, Maksymilian Kowalke, Oskar Zadurski, Kamil Sikorski, Filip Krygiel,
Kamil Bakuła, Maciej Szramke, Kazimierz Hildebrandt

13 września -Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Donalda Tuska

I miejsce: Adrian Czaplewski, Błażej Jędrzejewski, Maksymilian Kowalke, Oskar Zadurski, Kamil Sikorski, Filip Krygiel,
Kamil Bakuła, Maciej Szramke, Kazimierz Hildebrandt

12 września -V  Przełajowe Biegi Regionalne ku czci Ofiar  Martyrologii Pomordowanych
Mieszkańców Ziemi Skarszewskiej

I miejsce: Wiktoria Okuniewska, Dominika Gasiewicz, Emilia Niemykin, Zuzanna Pawella, Dawid Datta,
Łukasz Thiel, Karol Czaplewski, Rafał Szczęsny

12 września -Rejonowy Konkurs Wiedzy o Martyrologii Mieszkańców Ziemi
Skarszewskiej

II miejsce: Julia Wiecka, Zofia Lamek, Amelia Cybulska

5 września - Szkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach
Przełajowych

600 m dziewczęta

I miejsce: Wiktoria Szczodrowska     II miejsce:  Laura Młyńska     III miejsce:    Weronika Sowińska

800 m dziewczęta

I miejsce: Zuzanna Pawella   II miejsce:  Dominika Gadziejewska    III miejsce:    Wiktoria Okuniewska

 

800 m chłopcy

 

I miejsce: Paweł Wencel    II miejsce:  Kamil Lemke     III miejsce:    Patryk Bielawa

 

1000 m chłopcy

I miejsce: Rafał Szczęsny   II miejsce:   Łukasz Thiel   III miejsce:    Karol Wiklandt



 
Copyright © 2016 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.